Elephant Security - Twoje bezpieczeństwo w naszych rękach

Elephant Security posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z setkami Klientów. Tworzymy najbezpieczniejsze rozwiązania dla Klientów, nieustannie szkolimy personel z zakresu skutecznego działania, obsługi systemów ochrony oraz pierwszej pomocy. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, żeby zawsze na bieżąco dopasować działania w zakresie ochrony. Nieustannie podnosimy kompetencje zespołu, co doceniają Klienci z całej Polski.

Najwyższe standardy ochrony

W Elephant Security nie chcemy tylko nadążać za rynkiem, ale go współtworzyć i wytyczać nowe, najwyższe standardy ochrony, zgodne z najbardziej wymagającymi standardami ISO. Jest to możliwe dzięki zaangażowanym pracownikom, którzy ciągle zbierają informacje od wszystkich Klientów i na bieżąco aktualizują procedury działania. To gwarantuje najwyższą jakość usług w zakresie ochrony różnego typu obiektów. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu ochrony fizycznej oraz technicznej, oraz wyspecjalizowane usługi z myślą o bezpieczeństwie i komforcie naszych Klientów. Umożliwiamy połączenie systemów obiektowych typu GEMOS, DSO, BMS do naszej autorskiej aplikacji E-Służba, dzięki czemu Klienci otrzymują bieżące raportowanie na temat incydentów, mogą zweryfikować ścieżki obchodów, czy wydawać dyspozycje pracownikom ochrony.

Misja

Naszym głównym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa w obiektach Klientów. Chcemy, aby każda osoba, która znajduje się na takim obiekcie czuła się pewnie i bezpiecznie, niezależnie od sytuacji.

Wizja

Dążymy do bycia liderem w branży ochrony. Wprowadzamy innowacje i poprawiamy procedury, aby zapewniać najwyższy standard bezpieczeństwa. Przekraczamy oczekiwania Klientów i zawsze dajemy pełne wsparcie.

Inne usługi

Bezpieczeństwo to nie tylko ochrona fizyczna i techniczna. Czystość obiektu również ma wpływ na bezpieczeństwo. Elephant Security kompleksowo obsługuje Klientów w zakresie ochrony, a Panel Serwis zapewnia najwyższą jakość usług sprzątania.

Szukasz pracy?

Dołącz do profesjonalnego zespołu, gdzie jakość świadczenia usług idzie w parze z dbałością o dobre warunki pracy.